Fotowoltaika

Montujemy instalacje fotowoltaiczne na miarę twoich potrzeb. Posiadamy ogromne doświadczenie i zespół fachowców by wykonać twoją inwestycję.
bonner fotowoltaika głowno

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Jako firma zajmująca się montażem paneli fotowoltaicznych, oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują projektowanie, instalację oraz konserwację systemów fotowoltaicznych. Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz certyfikaty, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość wykonanych usług. Nie korzystamy z usług podwykonawców.

Instalacja naziemna

Fotowoltaika na gruncie daje Ci dużą swobodę skalowalności inwestycji. Rozbudowa o kolejne moduły nie stanowi żadnego problemu. serwis oraz utrzymanie są dużo wygodniejsze.

Instalacja na dachu budynku

Fotowoltaika na dachu pozostawia wolną przestrzeń na działce. Przeważnie gwarantuje dobre nasłonecznienie. Jest odporna na akty wandalizmu czy kradzieży. Nie jest narażona na  przypadkowe uszkodzenia przewodów wysokonapięciowych.

Bank energii

Bank energii pozwala ci na pełną niezależność energetyczną. Możesz magazynować energie za dnia i odbierać ją po zmroku. Bank energii daje wiele możliwości.

Współpracujemy z najlepszymi:

Dofinansowanie

Wykonujemy realizacje w ramach programu czyste powietrze oraz mój prąd. Dofinansowanie pozwala na pokrycie kosztów montażu pompy ciepła, ogrzewania podłogowego oraz instalacji fotowoltaicznej. od 40% do 100% wszystkich kosztów.
Fotowoltaika

Rozwiązanie fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne są niezawodne i bezpieczne. Nie generują hałasu i zanieczyszczeń. Są przyjazne dla środowiska naturalnego. Przydomowa instalacja fotowoltaiczna pozwala uniezależnić się od rosnących cen energii. Może być też źródłem dodatkowego zysku przy sprzedaży nadwyżki energii do sieci zewnętrznej. Instalacja fotowoltaiczna może być również sposobem na uzyskanie energii elektrycznej w miejscach trudno dostępnych. Koniecznie zapytaj nas o dofinansowanie nawet do 100% inwestycji.
Magazyn Energii
Magazyn energii to urządzenie przechowujące wyprodukowaną przez panele fotowoltaiczne energię, którą prosument może wykorzystać w dowolnym przez siebie momencie. Dzięki połączeniu instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii zwiększa się własna auto konsumpcja, która ma bezpośrednie przełożenie na oszczędność finansową. 
Instalacja hybrydowa WinSun Power
Słońce daje energie elektryczną przez większość roku. Jednak są okresy kiedy niezależność energetyczna spada, zimą, wieczorem i w nocy. Rozwiązaniem jest opracowana przez nas technologia WindSun Power. Łączy ona w sobie możliwość czerpania energii elektrycznej ze słońca i wiatru jednocześnie.
Sprzedaż hybrydowa energii elektrycznej
W kwietniu 2024r. rusza nowy, godzinowy system rozliczeń sprzedaży i poboru energii elektrycznej. Nasze rozwiązanie pozwala magazynować energie w godzinach największej produkcji, kiedy prąd będzie najtańszy i sprzedawać go do sieci gdy cena jest najwyższa.
Szukaj