Frezowanie  

Ogrzewanie podłogowe to najskuteczniejszy emiter ciepła, który zwiększa wydajność źródła ciepła i zmniejsza rachunki za ogrzewanie nawet o 2/3

bruzdowanie podłogi

Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

Doskonałe rozwiązanie, gdy twój dom posiada już posadzki. Bez kucia betonu i bez kurzu.
Frezowanie  / Bruzdowanie
Warunki techniczne wielu budynków nie pozwalają na zastosowanie klasycznego ogrzewania podłogowego.
Problem ten rozwiązuje frezowanie podłogi pod ogrzewanie podłogowe.
Jest to proces, w którym specjalistyczne narzędzie, zwane frezarką lub bruzdownicą tworzy rowki  lub kanały w podłodze, w które następnie są układane rurki lub przewody systemu ogrzewania podłogowego.
Frezowana podłogówka
W ten sposób powstaje system, w którym ciepła woda lub inny nośnik ciepła przepływa przez rurki, a następnie oddaje ciepło do powierzchni podłogi, która w ten sposób staje się źródłem ciepła w pomieszczeniu.

Wyobraź sobie, że zamiast małego grzejnika pod oknem o powierzchni 1,5m2 masz grzejnik o powierzchni całej podłogi danego pomieszczenia np. 20m2.
Frezowanie bez kurzu i pyłu
Frezowanie podłogi pod ogrzewanie podłogowe jest procesem wymagającym specjalistycznej wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim odpowiedniego sprzętu. Dlatego też, jeśli planujesz instalację ogrzewania podłogowego w swoim domu lub mieszkaniu, zawsze warto skorzystać z usług profesjonalistów. Dzięki temu masz gwarancję wykonania usługi zgodnie ze sztuką, bez kurz, pyłu i konieczności ewakuacji domu na czas frezowania.
FREZOWANIE - OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Frezowanie / Bruzdowanie betonu

Stosując najnowocześniejszy sprzęt wykonujemy realizacje bez kurzu, co pozwala na wykonywanie prac w wybranych pomieszczeniach domów bez konieczności ewakuacji mieszkańców.
 
Usługa wykonywana jest kompleksowo: 
  • frezowanie rowków pod rurę
  • ułożenie rury 
  • szpachlowanie 
  • wykonanie przyłączy do istniejącej instalacji C.O
  • lub budowa przyłącza w postaci rozdzielacza
po zakończeniu prac podłoga nadaje się do położenia płytek lub paneli.
wykonamy frezowanie podłogi dla ciebie
Skontaktuj się z nami, wolny termin czeka
Szukaj